Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

BEN YANLIŞ ANLADSIYSAM BENİ UYARIN

Formun işleyişi ileilgili duyurularımız

BEN YANLIŞ ANLADSIYSAM BENİ UYARIN

İleti gunsay » 13 Arl 2012, 22:53

bU SİTYEYİ EN AZ 3 SENEDİR TAKİP EDRİM. bENCE ŞU ANDA EN HARAKETSİZ VE ÖLÜ DEVRESİNİ YAŞIYOR.dAHA ÖNCELERİ KAYIT GÖNDERDİĞİMİZ,TARTIŞTIĞIMIZ VE GÜZEL İNSANLARIN SANATDAL TARRŞMADA BULUNABİLDİĞİ BİR SİTEYDİ.ŞİMDİ BAKIYORUM AYNEN ŞAİRİN DEDİĞİGİBİ' vardımki yurduna ayağ çekilmiş'
gunsay

Yasadiginiz sehir: Balıkesir
Bulunduğu_ilçe: * Ayvalık İlçesi
Dogum_Tarihi: 10 Şub 1945

Re: BEN YANLIŞ ANLADSIYSAM BENİ UYARIN

İleti hasanayrilmis » 15 Arl 2012, 12:46

Neyforum sayfasının eski bir üyesi olarak aynı şekilde bu durum bizleri de üzmektedir. Bundan 2-3 yıl önce Ney ve musiki hakkında güzel söyleşilerin olduğu mükemmel bir sohbet ortamı olan bu sayfa canlılığını kaybetmektedir. Ben bir üye olarak sayfaya her gün girip canlanmasında katkı yapmaya çalışıyorum. Ancak sayfaya girdiğimde bir farklılık görememek bizleri üzüyor. Buradan sayfaya üye olan kardeşlerimden dileğim sayfada yazılı olan konulara en azından bir yorum yazmalarıdır. Böylelikle 3-5 kişi ile başlayan sohbet yayılarak canlanmaya vesile olacaktır. Bu güzel sayfamıza daha fazla ilgi göstererek yeniden eski günlerine döndürmek bizim elimizde...
Hasan AYRILMIŞ
Kullanıcı avatarı
hasanayrilmis
Rize Sorumlusu
Rize Sorumlusu

Yasadiginiz sehir: Rize
Bulunduğu_ilçe: * Pazar İlçesi
Dogum_Tarihi: 15 Tem 1983

İleti neyhane » 17 Arl 2012, 11:36

Sayın Neyforum Üyeleri,

Yakındığınız konuda çok haklısınız bu durumu nasıl aşabilirimi uzun süredir düşünüyorum ve genç kardeşlerimizin önerisiyle çok yakında formu fazlasıyla canlandıracak bir durum bulduk. Bu hafta sonu projenin son durumunu konuşup işlemlere başlıyıcaz ve beklentinizinde üzerinde bir canlılıkla karşılaşacağımıza inanıyoruz. Eskiyle ilgilide söyle bir şey söylemek isterim. Eski forumda ekip vardı ve hepsi her koldan ilgileniyodu ben iste bir kaç kişiyle bu işi aşmaya çalışıyorum ve yetersizde kalabiliyorum. Beklentinizin farkındayım inşAllah bu durumu aşıcaz.

Saygılar, muhabbetle...
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti hasanayrilmis » 17 Arl 2012, 17:34

Umutla bekliyoruz...