Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

NeyForum Buluşması...

Neyforum sitesiyele ilgili tavsiyelerinizi , şikayetlerinizi ve tebriklerinizi bekliyoruz.

NeyForum Buluşması...

İleti muratdeu » 26 Tem 2011, 18:22

Öncelikle forumda her başımız sıkıştığında bize yılmadan cevap veren yetkili arkadaşlara teşekkürler..Forum inşallah en kısa zamanda istenilen seviyeye ulaşacaktır.

Benim yetkili arkadaşlardan mümkünse bir ricam var..Şu aşamada İstanbul boyutunda daha sonra belki diğer illere de yansıtılacak bir buluşma düzenleme niyetiniz var mı acaba?

Enazından bu işi hakkıyla yerine getiren arkadaşlarımızı tanımış olur,birkaç ney dinletisiyle de kulağımızın pasını silmiş oluruz.

Eğer böyle bir niyetiniz olursa çekinmeden ben de sorumluluk alabilirim.

Nacizane bir fikir benimkisi...İnşallah gerçeğe dönüşür...Muhabbetle...
Edep Ya Hu..!
muratdeu

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Küçükçekmece İlçesi
Dogum_Tarihi: 03 Ekm 1986

Re: NeyForum Buluşması...

İleti emrea » 27 Tem 2011, 00:16

Çok güzel bir düşünce. İnşallah böyle bir organizasyon olacaktır. Şimdiki büyük organizasyonumuz Sultanahmette klasik türk müziği enstrumanlarını sergilemek icra etmek. Katılımlarınızı bekliyoruz.
Okyanusda tek bir damla misali.
emrea
Moderatör
Moderatör

İleti Fakir » 27 Tem 2011, 06:02

harika fikir
Kullanıcı avatarı
Fakir
Moderatör
Moderatör

İleti neyhane » 27 Tem 2011, 07:03

Dün murat kardeşimizin bu güzel önerisine baya uzunca bir şeyler yazmıştım fakat bir hatadan dolayı olsa gerek yazdıklarımı göremedim.

İlk organizasyonumuzu Ramazan Ayımızda Sultanahmette stand açarak gerçekleştiriyoruz. Klasik Türk Müziği Enstrumanlarının tanıtımı ve icra konulu standımızı "Neyforum.biz" olarak temsil edicez.

2. Projemiz ramazan ayından sonra "Neyforum" İstanbul buluşma organziasyonu yapmak. Öncesinde projelerimizin arasında yer alan bir durumdu. ilk organizasyonumuzu atlattıktan sonra 2. organizasyon için çalışmalara başlanacaktır.

Bilgilerinize,

Muhabbetle....
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti muratdeu » 27 Tem 2011, 11:22

neyhane yazdı:Dün murat kardeşimizin bu güzel önerisine baya uzunca bir şeyler yazmıştım fakat bir hatadan dolayı olsa gerek yazdıklarımı göremedim.

İlk organizasyonumuzu Ramazan Ayımızda Sultanahmette stand açarak gerçekleştiriyoruz. Klasik Türk Müziği Enstrumanlarının tanıtımı ve icra konulu standımızı "Neyforum.biz" olarak temsil edicez.

2. Projemiz ramazan ayından sonra "Neyforum" İstanbul buluşma organziasyonu yapmak. Öncesinde projelerimizin arasında yer alan bir durumdu. ilk organizasyonumuzu atlattıktan sonra 2. organizasyon için çalışmalara başlanacaktır.

Bilgilerinize,

Muhabbetle....

Çok sevindim bu duruma arkadaşlar..Öncelikle standa fırsat buldukça bende gelip ara sıra sizle muhabbete olsun,tanıtıma olsun yardımcı olmak isterim.Bilgisayar öğretmenliği mezunuyum teknik işlerde de elimden geleni yaparım bilginize :)

2. proje zaten planlanıyormuş anladığım kadarıyla..Ramazan'dan sonra ayrıntılar belirginleşir o zaman..

Düşündüklerimizin ete kemiğe büründüğü bu güzel foruma emeği geçen herkese teşekkürler...
Edep Ya Hu..!
muratdeu

İleti Fakir » 27 Tem 2011, 14:09

Kullanıcı avatarı
Fakir
Moderatör
Moderatör

İleti muratdeu » 27 Tem 2011, 19:10

Sağolasın üstadım...
Edep Ya Hu..!
muratdeu

İleti medinek » 19 Ağu 2011, 16:42

stant nasıl gerçekten güzel, değil mi? :?:

kimse gitmedi mi yoksa :o
medinek
Moderatör
Moderatör

Yasadiginiz sehir: İstanbul-II (Anadolu)
Bulunduğu_ilçe: * Üsküdar İlçesi
Dogum_Tarihi: 11 Oca 1977

İleti Fakir » 19 Ağu 2011, 22:10

medinek yazdı:stant nasıl gerçekten güzel, değil mi? :?:

kimse gitmedi mi yoksa :o

Fotograf ve videolarini paylasiyoruz gormediniz mi?

Neyforum.biz ekibi yine bir guzellige daha imza atti ve harika bir Ramazan etkinli oldu insAllah onumuzdeki gunlerde de olacak.

Cok unlu neyzenler ziyaret edip performans sergiliyor.
Bizi takip edin...
Kullanıcı avatarı
Fakir
Moderatör
Moderatör

İleti USKUDARLI » 20 Ağu 2011, 07:47

Bence Standa daha dolu dolu olmalı idi sadece ney tanıtımı olmuş bu bizim açımızdan güzel lakin bu kadar geniş bir isim için biraz yavan kalmış.

Ortada bir emek var o neden ile Elinize sağlık maşallah.

Ney konusunda ise bence biraz daha fazla hem görsellik hemde Mevlevilik ile bağlantısının üzerinde durulmalı hatta ingilizce neyin ne olduğu hatta özellikleri bizim için öneminin ne olduğu olmalı mesneviden bahsedilmeli yani yapmak istedikten sonra yapılacak şey çok eleştirmek kolay bunları eleştirmek için değil fikir vermek için yazıyorum.

Ayrıca bunları yapan arkadaşlarımız muhtemelen düşünmüştür ama bizlerinde daha fazla destek olması lazım.
USKUDARLI

Yasadiginiz sehir: İstanbul-II (Anadolu)
Bulunduğu_ilçe: * Üsküdar İlçesi
Dogum_Tarihi: 01 Oca 1980

Sonraki

Dilek Öneri ve Şikayet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir