Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

eski forumumuz nerde?

Neyforum sitesiyele ilgili tavsiyelerinizi , şikayetlerinizi ve tebriklerinizi bekliyoruz.

eski forumumuz nerde?

İleti amedos » 20 Nis 2011, 00:44

merhaba bundan önceki forum daki bilgilere ne oldu,icinde o kadar cok bilgi vardiki,inanin bir hazine degerindeydi. yoksa bu yeni bir forumudur?,ama inaniyorum bu forum da neye gönül vermis kisiler tarafin da zenginlesecektir.keski o eski bilgiler silinmeseydi.selametle
Kullanıcı avatarı
amedos

Re: eski forumumuz nerde?

İleti neyhane » 20 Nis 2011, 06:50

Sn. Amedos
Öncelikler forum sayfamıza tekrardan hoş geldiniz. Ne yazıkki eski forumdan kurtarabildiklerimizi yeni forum sayfamızda açabildik. Eski forum sayfası büyük bir sorunu vardı günlerce kurtarmak için uğraştık fakat sorunu çözemedik. Söylediğiniz gibi hazine değerinde olan bir çok konumuz teknik sebeplerden dolayı silinmiştir. Yeni forum sayfamızıda tekrardan eski seviyeye ulaşmak için elimzden geleni yapacağız.

Muhabbetle...
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti Fakir » 20 Nis 2011, 14:58

Eyvallah,
bütün bilgiler hemen hemen bizlerde var
istek olursa eski bilgilerden hemen paylaşmaya çalırız
Kullanıcı avatarı
Fakir
Moderatör
Moderatör

İleti sapphire » 22 Nis 2011, 11:13

Öncelikle sitenin hayırlı olmasını diliyorum
Sanırım sitede bazı şeyler değişmiş, mesela ben yeniden üye olmak zorunda kaldım, tüm üye dataları kayboldu sanırım.
birkaç sorum olacak

1-siteyi kimler yönetiyor, ekipteki kişileri tanıyabilir miyiz
2-site neden bu kadar uzun süre kapalı kaldı
3-sitede eskisi gibi organizasyonlar tekrar yapılacak mı yoksa ney bilgi ve tanıtım sitesi olarak mı kalacak
4-sitede görüşlerinden faydalandığımız çok değerli kişiler bulunuyordu bu kişiler tekrar sitede yerini alacak mı

not: sorularda herhangi bir algoritmaya dayalı şifre bulunmamaktadır :)
sapphire

İleti neyhane » 22 Nis 2011, 22:58

Sn. sapphire,
Öncelikle tekrardan forum sayfamıza hoş geldiniz. Teknik sebeplerden dolayı baya bir zarar görmüştü dosyalar çok uğraşmalarımıza rağmen eski forum sayfamızı kurtaramadık. Bizde tekrardan sıfırdan forum sayfamızı kurmaya karar verdik. Kurtara bildiğimiz konuları yeni forum sayfamıza açtık. Bu sebepten dolayı sizden ve tüm üyelerimizden özür dileriz... Şimdi sormuş oldğunuz soruları cevaplandırayım.

1. Site yönetimi Metin Ayketin Bey işlerinin yoğunluğundan dolayı Ali Suat Öçalan yani ben yürütmekteyim. Forum sayfamız yeni olduğundan Moderatör arkadaşlar bildirilecektir. Eski teknik ekibimiz tekrardan aramızda olacaktır.
2. Teknik sebeplerden dolayı çok uğraşmalarımıza rağmen kurtarabilmek adına uzunca bir süre uğraştık problemi çözebilecek ehli kişilerede göstermemize rağmen sorunun büyük olduğunu gördük. Bu sebepten dolayı uzunca bir süre kapalı kalmıştır.
3. Eskisi gibi organizasyonlar olacaktır. Eski durumunu aratmayacak şekilde organizasyon projelerimiz vardır. Ney bilgisi ve tanıtım sitesi olarakda devam edecektir.
4.Çok değerli üstadlarımız tekrardan aramızda olacaktır. Dediğim gibi bu konu sadece teknik sebeplerden kaynaklanan bir durumdur.
5.Bu durum tamamen teknik sebeplerdendir herhangi bir yönetimsel sıkıntı bulunmamaktadır. Çevrenizde ne gibi konular konuşuluyodur bilemeyiz ama bu durumun teknik sebeplerden kaynaklandığını tekrar tekrar belirtmek isterim. Metin Aytekin Bey in aramızda olmaması böyle soruları getiriyor olabilir kafanızda ama Metin Aytekin Bey Doçentlik sınavı için yoğun bir çalışma içerisindedir herhangi bir sorun bulunmamaktadır boş vakitlerinde aramızda olup tecrübelerini bizlere yansıtacaktır.

Aklınıza takılan herhangi bir soru var ise sorabilirsiniz.

İstek ve Önerileriniz içinde e-mail atarak ulaştırabilirsiniz.
neyforum@neyforum.biz

İlginize için teşekkür ederim.

Muhabbetle...
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti Berke Boyacı » 23 Nis 2011, 20:10

neyhane yazdı:Sn. Amedos
Öncelikler forum sayfamıza tekrardan hoş geldiniz. Ne yazıkki eski forumdan kurtarabildiklerimizi yeni forum sayfamızda açabildik. Eski forum sayfası büyük bir sorunu vardı günlerce kurtarmak için uğraştık fakat sorunu çözemedik. Söylediğiniz gibi hazine değerinde olan bir çok konumuz teknik sebeplerden dolayı silinmiştir. Yeni forum sayfamızıda tekrardan eski seviyeye ulaşmak için elimzden geleni yapacağız.

Muhabbetle...

Ah şu hosting firmaları :oops: :oops:
Berke Boyacı

Dilek Öneri ve Şikayet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir