Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

Birinci kalite Rıfat Varol yapımı Kız Ney

Ney ve Musiki ile alakalı ALIM-SATIM ilanlarımızı burada verebiliriz.

Birinci kalite Rıfat Varol yapımı Kız Ney

İleti yunusemresert » 17 Ağu 2014, 15:55

29 Aralık 2008 de elime aldığım, Rıfat Varol yapımı birinci kalite kız neyimi satıyorum. Satma nedenim, öğrenci olmam münasebetiyle maddi ihtiyacımın olmasıdır, farklı bir nedeni yoktur. Aldığım günden bu yana sürekli üflediğim için artık oldukça yanmış bir vaziyettedir. Bundan dolayı sesleri iyice açılmış, olgunlaşmış ve oturmuştur. Yani kaba rast ve beşinci kademe sesler dahil tüm perdeler kolaylıkla alınabiliyor. Kamış çapı 27 mm'dir. Ayrıca, gerçekten çok hoş ve kaliteli bir kamıştan yapılmıştır. Parazvaneleri ve boğum sargıları gümüştür. Alırken yaptırmış olduğum boynuz başpare ise bir hafta önceki kargo macerasında personellerin dikkatsizliği sonucu düşüp kaybolmuştur. Ancak alacak olan kardeşime göndermeden önce Rıfat ustaya bakımlarını yaptırıp, derlin başpare taktırıp da göndereceğim. Daha sonra sizin kendi dudak yapınıza göre boynuz başpare yaptırmanız daha doğru ve uygun olacaktır. Fiyatı 300 tl dir ama tabi ki pazarlık payı da mevcut. isteyene daha fazla fotoğraf gönderebilirim. Buraya yükleyemedim hata veriyor.Ilginenler 544 245 17 92 numaralı telefondan ulaşabilirler. Şimdiden hayırlı olsun.
yunusemresert

Yasadiginiz sehir: Muğla
Bulunduğu_ilçe: * Fethiye İlçesi
Dogum_Tarihi: 17 Şub 1997

İlanlarınız

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir