Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

Sinem HONDOROĞLU

Neyzenlerimizin kisa ozgecmisleri ve irtibat bilgileri

Yetkili: LynXMaSTeR

Sinem HONDOROĞLU

İleti tasmanian devil » 22 Tem 2011, 22:50

Başarılı bayan neyzenlerimizden biri :D
Naif duruşu, bilgi dolu konuşmaları ve neye hakimiyeti ile son derece dikkat çeken bir neyzen. Yaptığı "Seslerin Büyüsü" isimli programı ile ilk kez dikkatimi çekmişti. Gerçekten mükemmel programlardı.
Kendi gibi neyzen olan Ercan Irmak ile evlidir. Rabbim ailesini her zaman mutlu eylesin.

bu benim en sevdiğim türkülerden biri. Nefesine sağlık üstadımın gerçekten çok güzel üflemiş

Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

Re: Sinem HONDOROĞLU

İleti Fakir » 23 Tem 2011, 02:37

En sevdigim bayan neyzen
Kullanıcı avatarı
Fakir
Moderatör
Moderatör

İleti tasmanian devil » 23 Tem 2011, 11:18

Hissettiğini karşıdakine de hissettirebiliyor. Bu mükemmel atmosfer de sanırım hissettiklerinin mükemmelliğinden kaynaklanıyor. Bİr öğrencisi evlendikten sonra ders vermeyi bıraktığını söyledi :( ama ne kadar doğrudur bilemiyorum
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

İleti nayi » 27 Tem 2011, 11:30

Ben de çok beğeniyorum çok eskiden trt de izlerdik şimdilerde göremiyoruz belki de biz kaçırıyoruz sinem hanımın programlarını bilemiyorum ama, gerçekten çok ötelerde bir ruha sahip diye düşünüyorum herkes o zirveye ulaşamaz bence. çaldıklarından, çalarken ki görüntüsünden, konuşmalarından bunu anlayabilirsiniz. Bir de özellikle ama özellikle onu başkalaştıran bir şey var ki, kendisine ulaşamıyor oluşunuz. Ne internet ortamında ne de bunun gibi başka yerlerde seviyesini düşürmüyor. Ona sadece yaptığı müzikle ulaşabiliyorsunuz. bu onu bambaşka bir yere taşıyor. ayrıca yaptığı evlilikle müzik dünyasına bomba gibi düştüğü de ayrı bir gerçek :) kadir kıymet bilinesi güzel yürekli insan
nayi

Yasadiginiz sehir: Aksaray
Bulunduğu_ilçe: * Güzelyurt İlçesi
Dogum_Tarihi: 15 Nis 1980

Neyzenler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir