Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

Malatya'da Ney Dersleri Veren Kimse Yok mu?

DOĞU ANADOLU bölgesindeki kurs yerleri

Yetkili: alisuat, kerimdiktas, saidsener, tasmanian devil

Malatya'da Ney Dersleri Veren Kimse Yok mu?

İleti edeb44 » 21 Ağu 2011, 14:39

Malatya'da ney dersleri veren yerleri bilen varsa yazarsa çok seviniriz. Malatya'ya yeni geldim ama hiçbir neyzen bulamadım.
edeb44

Yasadiginiz sehir: Malatya
Bulunduğu_ilçe: MALATYA İLİ VE İLÇELERİ
Dogum_Tarihi: 25 Şub 1979

Re: Malatya'da Ney Dersleri Veren Kimse Yok mu?

İleti tasmanian devil » 22 Ağu 2011, 16:58

üsatadım malatya diye bir bölüm vardı zaten oraya yazsaydınız keşke ama bu şekilde de inşallah yardımcı olabiliriz :) . malatyanın neresindesiniz merkezde mi ilçede mi
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

İleti edeb44 » 03 Eyl 2011, 17:30

Ben Malatya merkezdeyim. Sivas caddeside. Merkezde bir üstad ismi ve iletişim adresi verirseniz sevinirim.
edeb44

İleti neyhane » 03 Eyl 2011, 20:23

Malatyada Evrensel Müzik NEY kursu vermektedir
Adresi: Emeksiz caddesi üzerinde

tel : 04223258347
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti tasmanian devil » 03 Eyl 2011, 22:27

Üstadım yanlış olmuş biraz evrensel müzik merkezi ney kursu vermiyo. sadece ney satıyo onlar da ya plastik ney ya da basit kamış neyler. merkezde kurs veren özkan müzik merkezi var ama oranın hocası da neyzen değil kaval bildiği için ney öğrenmiş bir müzik öğrencisi. bunların dışında bir engin hoca var ama en son askere gidecekti arayıp daha sonra haber vereyim. kursunu bilsam kültür derneğinde veriyordu en son. bir de ilahiyat fakültesi hocası var ama telefonuna ulaşamıyorum malatya da öge dersanesinin altında teknolog adında bir yer var oradan irtibata geçebilirsiniz. ender müzik merkezi de bir aralar ney dersleri ayarlamaya çalışıyorlardı am hocasını açıkcası pek tavsiye etmiyorum. müzik bilgisi iyi ama neyi ney olarak öğrenmediği için tavır ve disiplin konusunda bana biraz sıkıntılı geliyor. benim size tavsiyem eğer engin hoca devam ediyorsa onunla devam etmeniz olur. ben küçük bir araştırma yapıp size hemen haber veririm.
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

İleti neyhane » 04 Eyl 2011, 08:17

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti edeb44 » 04 Eyl 2011, 15:11

Çok teşekkür ederim. Tavsiye ettiğiniz üstadın iletişim adresini sabırsızlıkla bekliyorum.
edeb44

İleti tasmanian devil » 04 Eyl 2011, 17:02

Üstad ya çok üzgünüm ama Engin hoca Muş'da öğretmenliğe başlamış burdaki dersleri iptal oldu :( Şu bahsettiğim üniversitede olan hocanın da bu yıl ders vermediğini duydum ama pek emin değilim hala araştırıyorum. Bilsam kültür derneğinden ricada bulundum bu yıl belki bir hoca bulup kursa devam ederlermiş ama bu yıl programları biraz farklı olacağı için yer veremeyeceklerini düşünüyorum. şu ana size verebileceğim tek numara özkan müzik merkezinin olabilir oradan da Hamza hoca ile irtibata geçebilirsiniz. Ancak Hamza hoca da Erkan Hocada bahsettiğim gibi neyi ney olarak öğrenmemiş biri, tavır konusu biraz sıkıntı olabilir ama yeni başladıysanız ilk başta yeterli yardımı görebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

İleti edeb44 » 06 Eyl 2011, 20:47

Ustadım ben 10-15 makam biliyorum. Beraber meşk edeceğim. Usül öğrenecegim birini arıyorum. Eğer duyarsanız işitirseniz buraya daha sonra yazarsanız sevinirim. Selametle...
edeb44

İleti tasmanian devil » 10 Eyl 2011, 00:53

hocam o zaman malatya da size yardımcı olabilecek tek kişi ramazan hoca olur. onun dışında ney dersi veren hocaların ney konusundaki bilgilerine açıkcası çok da fazla güvenemiyorum. ramazan hoca ile irtibat telefonu veremiyorum çünkü bulduğum bi numarası var o da kullanılmıyo. ama teknolağa sormanızı rica ediyorum. oradan büyük ihtimalle ulaşabilirsiniz. bir de kendisi bildiğim kadarı ile inönü üniversitesinde ilahiyat fakültesinde. belki buradan da ulaşabilirsiniz. ben araştırmaya devam ediyorum. işinize yarayabilecek bir şey bulabilirsem mutlaka haber veririm.
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

Sonraki

DOĞU ANADOLU

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir