Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

Malatyada Ney Kursu

DOĞU ANADOLU bölgesindeki kurs yerleri

Yetkili: alisuat, kerimdiktas, saidsener, tasmanian devil

Malatyada Ney Kursu

İleti neyhane » 03 Nis 2011, 15:14

Malatyada Evrensel Müzik NEY kursu vermektedir
Adresi: Emeksiz caddesi üzerinde

tel : 04223258347
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

Re: Malatya

İleti tasmanian devil » 05 Haz 2011, 19:58

hocam ben malatyalıyım hatta eskiden malatya sorumlusuydum ama artık değilim :( şu an ankaradayım ama malatyada ki tüm ney gelişmelerinden aktif olarak haberim var :mrgreen:
evrensel müzik merkezinde kurs verilmiyor. sadece ney satışı var genelde plastik satıyorlar. satılan kamış neylerin kimin açkısı olduğunu bilmiyorlardı ben sorduğumda.
eğer malatya da ney kursu arayan arkadaş varsa çoğu kurs ve hocayla irtibatını sağlamak için elimden geleni yaparım
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

İleti neyhane » 06 Haz 2011, 11:57

tasmanian devil yazdı:hocam ben malatyalıyım hatta eskiden malatya sorumlusuydum ama artık değilim :( şu an ankaradayım ama malatyada ki tüm ney gelişmelerinden aktif olarak haberim var :mrgreen:
evrensel müzik merkezinde kurs verilmiyor. sadece ney satışı var genelde plastik satıyorlar. satılan kamış neylerin kimin açkısı olduğunu bilmiyorlardı ben sorduğumda.
eğer malatya da ney kursu arayan arkadaş varsa çoğu kurs ve hocayla irtibatını sağlamak için elimden geleni yaparım

Bilgilendirme için teşekkür ederim. hangi bölgede sorumluluk isterseniz belirtin yetkilerinizi açarım.

Muhabbetle...
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti tasmanian devil » 12 Haz 2011, 16:00

ben malatya sorumlusu olmak istediğimde buradaki bir ablam bana görev alınmaz verilir demişti. sözünden çıkmak olmaz şimdi siz nereyi uygun görürseniz ben elimden geleni yapmaya hazırım :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
tasmanian devil

İleti neyhane » 19 Haz 2011, 10:55

tasmanian devil yazdı:ben malatya sorumlusu olmak istediğimde buradaki bir ablam bana görev alınmaz verilir demişti. sözünden çıkmak olmaz şimdi siz nereyi uygun görürseniz ben elimden geleni yapmaya hazırım :mrgreen:

Üstadım siz nerede aktif olmak istiyosanız orada size yetki verilir. size malatya sorumluluğunu veriyorum. Başka ilgilenmek istediğin yer olursada yetki verebilirim. Fakat forum sayfamızda tartışmaya yönelik durumlardan kaçınılması şartıyla istediğiniz konularda yetki verilir.

Muhabbetle....
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti neyzenakin » 16 Eyl 2011, 10:53

Malatyada özel bireysel ve gruplara şeklinde Ney kursu vermekteyim. detaylı bilgiye web sayfamdan ulaşabilirsiniz. http://www.malatyaneykursu.com
Akın Demirol
0 505 450 72 42
neyzenakin

Yasadiginiz sehir: Malatya
Bulunduğu_ilçe: MALATYA İLİ VE İLÇELERİ
Dogum_Tarihi: 01 Oca 1970

DOĞU ANADOLU

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir